Kalite Politikamız

Home  >>  Kalite Politikamız

Kalitenin bir yaşam standartı haline getirilmesi için gereken özenli ve  düzenli çalışma ile sahip olduğumuz kaynağın etkin ve standartlara uygun şekilde uygulanmasını amaçlamaktayız.

Bu amaç doğrultusunda tüm müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri de geleceğe yönelik tasarladığımız projelerimizde uygulayarak doğa içerisinde uzun ömürlü, yaşam standartlarında alanlar üretmekteyiz.

Belirli bir çizgimizin olduğu projelerimizde tamamen standartlarımız ile uygun iş ortakları ve tedarikçi firmaları tercih etmekteyiz. Daha ilk günden vaat ettiğimiz kaliteyi, ürettiğimiz dairelerin teslimatından sonrada satış sonrası hizmetlerimiz ile perçinlemekteyiz.

Yaptığımız işlerde uyguladığımız bu standartları sadece inşaatlarımızda değil proje alanlarımızın etrafındaki doğayı ve çevreyi koruyarak ta gösteriyoruz. Doğayla dost çevreci bir yaklaşım ile proje alanımıza gelen asırlık zeytin ağaçlarını özenle taşıyarak bizim için değerli yaşamlarını sürdürmelerine olanak veriyoruz.

Çalışanlarımıza verdiğimiz değeri, sürekli iyileştirme, kalite yönetimi, müşteri odaklılığı, etkili iletişim gibi eğitimlerle arttırıyor ve bütünleşik olarak Forbest İnşaatın varlığını sadece müşterilerimizin memnuniyetine adıyoruz.

KALİTE